Tel: +48 784 307 148

Skup włosów

Jesteśmy firma zajmującą się skupem włosów.

Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się wyceną, skupem i obróbką włosów. Mamy duże doświadczenie i gwarantujemy Państwu, że włosy które trafiają do nas trafiają w dobre ręce. Do każdej sprawy podchodzimy rzetelnie i indywidualnie. Włosy które trafiają do nas są dokładnie oglądane, sprawdzane i obiektywnie oceniane. Zależy nam na tym aby klient był zadowolony i wrócił do nas następnym razem. Mogą Państwo zapoznać się z opiniami naszych poprzednich klientów oraz sprawdzić nasz certyfikat rzetelnej firmy.

Skupujemy włosy wysyłkowo z całej Polski. Mamy też dwa punty skupu włosów które znajdują się w Gdyni i Gdańsku.

Od wielu lat korzystamy ze sprawdzonego sposobu skupu włosów przez wysyłkę Pocztą Polską. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy nie tylko dla osób z odległych stron Polski. Jest to bardzo komfortowy i ekonomiczny sposób. Wystarczy odpowiednio zabezpieczyć włosy na czas wysyłki oraz nadać je listem poleconym. Możecie Państwo być spokojni, kiedy uznajemy, że włosy spełniają ogólne warunki, pieniądze, po podpisaniu umowy, są od razu wysyłane. Z drugiej strony jeśli włosy nie spełniają naszych oczekiwań odsyłamy je do Państwa na nasz koszt.

Skupujemy włosy na miejscu w Gdyni

Jeśli mieszkają Państwo w pobliżu Gdyni to serdecznie zapraszamy do naszego skupu w Gdyni Orłowie. Dojazd jest bardzo prosty. Mieścimy się tuż przy SKM Gdynia Orłowo koło centrum handlowego Klif.

Na miejscu od razu włosy wycenimy i jeśli będą spełniać warunki to od ręki podpiszemy umowę i wypłacimy pieniądze.

GrzechHair
ul. Przebendowskich 49a, 81-526
Gdynia woj.Pomorskie

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 9:30-19:00
sob. 10:00-14:00