Zapakuj prawidłowo!

Jak prawidłowo zabezpieczyć włosy na czas transportu oraz co jest niezbędne do sprzedaży włosów.

Przygotowanie do transportu

Pamiętaj aby nie pomieszać ściętych warkoczy. Powinny być wszystkie ułożone zgodnie z kierunkiem wzrostu. Oznacz gdzie jest nasada a gdzie końcówka włosów. Upewnij się, że gumki lub opaski zaciskowe dobrze trzymają się na włosach. Dla pewności, że włosy się nie poplączą możesz dodatkowo opleść każdy warkocz nitką oraz owinąć ściśle czystym ręcznikiem papierowym. Jeśli masz włosy ścięte więcej niż z jednej głowy możesz je włożyć do jednej koperty ale oddziel je od siebie.

Jak dostarczyć włosy?

Osoby mieszkające w Trójmieście zapraszamy do Gdyni. Włosy zostaną wycenione od ręki i od razu po podpisaniu umowy otrzymacie wypłatę gotówki. Sprzedaż włosów to nie tylko wymiana- gotówka za włosy, w tym przypadku podpisujemy umowę. Zajmuje to tylko chwilę.
Ci którzy mają nie po drodze mogą wysłać do nas włosy. Od lat skupujemy włosy z całej Polski. Nasz system skupu wysyłkowego został już sprawdzony przez tysiące osób. Posiadamy certyfikat rzetelnej firmy, potwierdzony przez opinie zadowolonych klientów. Cieszymy się z zaufania jakim nas obdarzyli i stale pracujemy nad jakością naszych usług.

W jaki sposób wysłać włosy?

Do koperty włóż zabezpieczone włosy oraz podpisaną umowę (pobierz umowę). Gdy otrzymamy umowę, zadzwonimy do Ciebie aby poinformować o wycenie. Po akceptacji kwoty będziemy mogli wykonać przelew. Jeśli nie zaakceptujesz kwoty bez problemu odeślemy do Ciebie włosy wraz z umową listem poleconym. Ta forma znacznie przyśpieszy wypłacenie pieniędzy.
Jeśli wolisz możesz zamiast umowy wysłać jedynie kartkę z danymi oraz przede wszystkim z numerem kontaktowym. Po otrzymaniu włosów kontaktujemy się telefonicznie więc to bardzo ważne aby w kopercie znalazł się twój numer telefonu. Na kartce bardzo czytelnie wpisz swoje dane:

imię i nazwisko,
adres zamieszkania (gdybyśmy musieli odesłać włosy)
adres zameldowania (niezbędny do wpisania na umowie)
numer telefonu (konieczny do kontaktu)

Włosy wraz z danymi zapakowanymi w kopertę bąbelkową wyślij koniecznie listem poleconym. Listy polecone maja numer nadania i masz pewność, że list nigdzie nie zaginie. Kopertę zaadresuj:

SKUP WŁOSÓW GrzechHair
ul. Przebendowskich 49a, 81-526 Gdynia.

Teraz pozostaje ci już tylko czekać na nasz telefon. Zwykle kontaktujemy się do dwóch dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki.
Nie martw się! Jeśli nie zdecydujecie się na nasza ofertę włosy odeślemy na nasz koszt!
Jeśli otrzymaliśmy umowę wszystko przebiega szybko. Możemy od razu przekazać umowę do działu księgowości aby wykonali przelew. Jeśli otrzymaliśmy jedynie kartkę z danymi, musimy wypełnić umowę i wysłać ja do Ciebie. Wypłata nastąpi dopiero jak odeślesz podpisana umowę.